O mně

Vítám Vás na svých stránkách, kde bych ráda představila, co umím a čím se zabývám. Jsem typ člověka, který nedokáže dělat jen jednu věc a zajímá se o mnoho různých činností, v současnosti se jedná o tři obory: design, angličtina a grafologie.

Angličtina

Angličtina byla původně jen vedlejší koníček, ale bavila mě čím dál víc a tak jsem vystudovala Anglický jazyk a literaturu a Pedagogiku anglického jazyka na FF MU, nyní pokračuji v doktorském studiu. V průběhu bakalářského a magisterského studia jsem se soustředila na e-learning, nyní se zabývám lingvistikou a analýzou textů v designu. Od roku 2006 učím angličtinu soukromě, v jazykových školách, ve firmách a na univerzitě. Opakovaně a ráda jezdím do Anglie. Kromě angličtiny se také učím rusky a francouzsky, baví mě srovnávat jednotlivé jazyky a nacházet v nich souvislosti.

Design

Vystudovala jsem průmyslový design na VUT, nicméně postupně jsem se orientovala spíš na grafický design. Nejraději dělám plakáty a programy k divadelním představením, ale baví mě i vytváření vizuálního stylu, logotypů a reklamních materiálů. Kromě zde prezentovaných prací najdete moji grafiku na fleru. Nedělám klasický webdesign, ale umím připravovat a do velké míry personalizovat webové stránky pomocí šablon wordpressu. V oblasti produktového designu se zabývám teorií designu, dobrou praxí v designu, ergonomií a snažím se své znalosti předat studentům designu na FSI VUT.

Grafologie

Rozbory písma se zabývám od roku 2009 po vystudování tříletého kurzu Grafologie, psychologie a poradenství. Baví mě odhalovat různé typy lidí a sledovat podobnosti, využívám toho, že jsem se díky svému širokému zaměření měla možnost potkat velmi různě zaměřené lidi.

Co ještě umím?

Umím podat pomocnou ruku, když je to potřeba a držet Vás za ruku a podpořit Vás, když začínáte nový byznys, umím plést a udělat nejlepší čokoládový cheesecake (a jiné sladkosti), umím se celkem rychle zorientovat a naučit se nové věci (kromě zpěvu a přemetu vzad), umím řídit auto a udělat neskutečný nepořádek 🙂